Dioksidi i titanit anataza
Producent profesional
Perfekte

produkt

Mësoni rreth dioksidit të titanit.

Shiko më shumë

rreth nesh

Kewei: Udhëheqës në prodhimin e dioksidit të titaniumit.

rreth_fabrika

çfarë bëjmë ne

Panzhihua Kewei Mining Company, një prodhues dhe tregtar kryesor i rutilit dhe dioksidit të titanit anatase.Me teknologjinë e vet të procesit, pajisjet moderne të prodhimit dhe angazhimin për cilësinë e produktit dhe mbrojtjen e mjedisit, Kewei është bërë një nga liderët e industrisë në prodhimin e dioksidit të titanit të acidit sulfurik.

Kewei është një forcë udhëheqëse në prodhimin dhe shitjet e rutilit dhe dioksidit të titanit anatase.Të përkushtuar ndaj cilësisë së produktit, avancimit teknologjik dhe mbrojtjes së mjedisit, ne përpiqemi të tejkalojmë standardet e industrisë dhe të përmbushim nevojat në ndryshim të klientëve tanë.

Shiko më shumë
hetim

Për pyetje rreth produkteve tona ose listës së çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

Hetim Tani
ikona

Aplikacion

Për shkak të vetive të shkëlqyera të dioksidit të titanit, industria e veshjeve mbështetet shumë në të.

 • Përvojë në industri 10+

  Përvojë në industri

 • Merr Nderin 25+

  Merr Nderin

 • Projekti i plotë 99+

  Projekti i plotë

 • Partner bashkëpunues 76+

  Partner bashkëpunues

Lajme

Inovacioni është në thelb të Kewei.

4 Mënyra më të mira për të identifikuar dioksidin e vërtetë dhe të rremë të titaniumit

4 Mënyra më të mira për të identifikuar dioksidin e vërtetë dhe të rremë të titaniumit

Mënyra më e lehtë është të krahasoni ndjesinë, dioksidi i rremë i titanit është më i rrëshqitshëm, ...

Shkathtësia e pluhurit Tio2 Rutile: Një Udhëzues Gjithëpërfshirës

Pluhuri rutil i dioksidit të titanit, i njohur gjithashtu si pluhur rutili tio2, është një substancë e gjithanshme dhe e gjithanshme që ka një gamë të gjerë aplikimesh në...
Shiko më shumë

Përfitimet e përdorimit të dioksidit të titanit në prodhimin e sapunit

Dioksidi i titanit është një përbërës popullor tek i cili mbështeten shumë prodhues të sapunit kur bëhet fjalë për të bërë sapun të bukur dhe efektiv.Ky minator natyral...
Shiko më shumë