thërrime buke

Produktet

 • Rutile KWR-629

  Rutile KWR-629

  KWR-629 dioksidi i titanit, është nga Panzhihua Kewei Mining Co., Ltd. për shumë vite të prodhimit të materialeve speciale të klasit të lartë dioksid titani nga akumulimi i përvojës së përzier dhe metodës së acidit sulfurik vendas dhe të huaj në prodhimin e tanishëm të pajisjeve, materialeve dhe teknologjisë së avancuar e pigmentit R dioksidi i titanit.KWR-629 ka ngjyrë më të mirë dhe fazë blu në produktet aktuale të acidit sulfurik dhe fuqi mbuluese të shkëlqyer, rezistencë ndaj motit, dispersi.I përshtatshëm për veshje, bojë, plastikë dhe industri të tjera, është një produkt rutil shumëfunksional, me shumë qëllime të shkallës së lartë.

 • Dioksid titaniumi i klasës rutil KWR-689

  Dioksid titaniumi i klasës rutil KWR-689

  Qëllimi i dizajnit të produktit është afër standardit të cilësisë së produkteve të ngjashme të metodës së klorifikimit të huaj.Ka karakteristikat e bardhësisë së lartë, shkëlqimit të lartë, fazës së poshtme blu të pjesshme, madhësisë së grimcave të imta dhe shpërndarjes së ngushtë, kapacitetit të lartë absorbues UV, rezistencës së fortë ndaj motit, rezistencës së fortë ndaj pluhurit, fuqisë super mbuluese dhe fuqisë akromatike, shpërndarje të mirë dhe stabilitet.Produktet e bëra prej tij kanë ngjyra të ndezura dhe shkëlqim të lartë.

 • Dioksid titaniumi i shkallës së anatazës KWA-101

  Dioksid titaniumi i shkallës së anatazës KWA-101

  KWA-101 është dioksid titani anatase, pluhur i bardhë, pastërti e lartë, shpërndarje e mirë e madhësisë së grimcave, performancë e shkëlqyer e pigmentit, fuqi e fortë fshehëse, fuqi e lartë akromatike, bardhësi e mirë, e lehtë për t'u shpërndarë.

 • Dioksid titani i shkallës së smaltit

  Dioksid titani i shkallës së smaltit

  Prezantimi i inovacionit tonë më të fundit në kimikatet – Dioksidi i Titaniumit të klasës së smaltit!Një nënndarje e dioksidit të titaniumit anatase, një nga dy varietetet kryesore të këtij përbërësi të rëndësishëm, dioksidi i titanit i klasës së smaltit ka shumë përparësi që e bëjnë atë jetik për industri të ndryshme.

 • Dioksid titani për disqe bluarëse me rrëshirë

  Dioksid titani për disqe bluarëse me rrëshirë

  Prezantimi i produktit tonë inovativ me performancë të lartë - Dioksid titani për disqe rrëshirë.I krijuar posaçërisht për industrinë e bluarjes së rrëshirës, ​​ky produkt i fundit është një ndërrues i lojës në lustrim dhe bluarje.

 • Dioksidi i titanit për vulosje

  Dioksidi i titanit për vulosje

  Sot, ne kemi kënaqësinë të prezantojmë produktin tonë më të fundit - dioksid titani për izolues.Kjo shtesë e jashtëzakonshme në gamën tonë të produkteve premton të revolucionarizojë mënyrën e aplikimit të ngjitësve dhe të përmirësojë performancën e tyre në mënyra që nuk ishte e mundur më parë.Me vetitë e tij unike dhe gamën e gjerë të aplikimeve, dioksidi i titanit hap një fushë krejtësisht të re mundësish për industrinë e izoluesve.

 • Dioksid titani për shënjimin e rrugëve

  Dioksid titani për shënjimin e rrugëve

  Siguria rrugore është një shqetësim kryesor për qeveritë, autoritetet e transportit dhe shoferët.Ruajtja e shenjave të dukshme rrugore është thelbësore për të mbajtur trafikun të rrjedhshëm dhe për të parandaluar aksidentet.Dioksidi i titanit është një nga përbërësit e rëndësishëm që kontribuon në shenjat efektive të rrugëve.Kjo substancë inovative dhe e gjithanshme ofron avantazhe të pakrahasueshme përsa i përket dukshmërisë, qëndrueshmërisë dhe qëndrueshmërisë mjedisore.

 • Dioksid titani për Masterbatch

  Dioksid titani për Masterbatch

  Kompania jonë është krenare të prezantojë produktin tonë më të ri, Dioksidi i Titaniumit për Masterbatches.Me veçoritë e tij të spikatura, produkti me siguri do të plotësojë nevojat e industrive të ndryshme duke përfshirë prodhimin dhe ngjyrosjen e plastikës.

 • Dioksid titani i cilësisë së lartë ushqimore

  Dioksid titani i cilësisë së lartë ushqimore

  Dioksidi i titanit i kategorisë ushqimore është një produkt anatase pa trajtim sipërfaqësor.Ka karakteristikat e madhësisë uniforme të grimcave, shpërndarjes së mirë, performancës së mirë të pigmentit dhe shumë pak metaleve të rënda dhe papastërtive të tjera të dëmshme për trupin e njeriut.

12Tjetra >>> Faqe 1/2